Nabízíme vám možnost sjednání jak pojištění v základním rozsahu s minimálními zákonnými limity pojistného plnění ve výši 35 mil. Kč pro škody na majetku a újmu na zdraví, tak pojištění s jedněmi z nejvyšších limitů na trhu ve výši 200 mil. Kč a řadou dalších výhod zahrnutých v ceně pojištění. Mladým řidičům do 24 let s bezeškodním průběhem 24 měsíců nabízíme 50 % slevu z výše pojistného.

PROČ POVINNÉ RUČENÍ OD NÁS?

Tím, že dovážíme auta a uzavíráme přitom pojistky, máme od pojišťovny Generali výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat. Nabídku povinného ručení neustále aktualizujeme s ohledem na vývoj trhu.

Máme v nabídce jak nejžádanější povinné ručení s důrazem na co nejnižší cenu, tak pojištění s kompletním rozsahem plnění pro náročné klienty.

Pošlete nám na naši e-mailovou adresu info@autopojistenigenerali.cz kopii velkého technického průkazu Vašeho vozidla a my Vám nezávazně a zdarma provedeme aktuální kalkulaci Vašeho pojištění.

Povinné ručení je pojištění, které je ze zákona povinné a musí ho mít každé vozidlo, které je provozováno na pozemní komunikaci. Sami si však můžete zvolit takovou variantu pojištění, která bude plně vyhovovat vašim potřebám.

Povinné ručení Vás chrání proti škodám, které způsobíte provozem Vašeho vozidla třetím stranám. Nekryje škody na Vašem vozidle, které si způsobíte sám. K tomu potřebujete havarijní pojištění.

Příklady srovnání povinného ručení u různých typů osobních automobilů

Zaujala Vás naše nabídka autopojištění? Neváhejte nás kontaktovat a nezávazně Vám zpracujeme podrobnou kalkulaci, jsme Vám k dispozici na telefonu +420 603 737 626.

Máte dotaz?
close slider